Výšivky, loga

Firma Tibex Vám vedle výroby a prodeje hotelového a bytového textilu nabízí služby grafického designéra i programovacího centra a strojní vyšívání nejmodernějšími technologiemi vyšívacích strojů. S trochou nadsázky lze tvrdit, že vyšijeme "cokoliv na cokoliv".

            Výšivka se stává nedílnou součástí produktu a proto je ideální formou trvalé a viditelné reklamy. Naši grafici Vám rádi poradí při výběru barev, umístění, velikosti a v neposlední řadě také s celkovým vzhledem výšivky.

            Složitější motivy často vypadají zcela jinak po vyšití, těmto nežádoucím důsledkům se snažíme předejít. Spokojenost našich zákazníků je u nás na prvním místě, a proto neváhejte obrátit se na naše grafiky s požadavkem libovolné složitosti. Uděláme vše pro to, aby výsledný produkt splňoval co nejvíce Vaše představy.


Kde použít výšivku ?

·        tradičně: na naše vlastní výrobky, tedy nejčastěji na froté ručníky a osušky, župany, ale též na ložní povlečení nebo na ubrusy

·        nikoliv nestandardně: na Vaše vlastní výrobky


Proč právě u nás ?

 ·        protože dlouholetá praxe nám umožňuje více než jen obvyklý "profesionální přístup"

·        a také proto, že jsme nejen zkušení, ale též cenově velmi přístupní


Jak to u nás funguje ?

1.   Poptáte výšivku nejlépe konkrétně zasláním obrázku, loga, nápisu, apod. s uvedením množství a druhu produktu, na který by se mělo vyšívat.

2.  Nabídneme cenu grafického zpracování a cenu jedné výšivky, vzhledem k množství často grafické zpracování nenárokujeme.

3.    Vyjádříte souhlas s cenou.

4.    Předložíme vzorek hotového produktu a současně vyúčtujeme grafické zpracování.

5.   Objednáte-li avizované množství produktů, tedy výšivek, zpracujeme zakázku a s ohledem počet kusů finálních produktů případně odečteme hodnotu grafického zpracování v konečném vyúčtování.


 Závěrem ?

            Mezi profesionály je obvyklé vztahovat cenu na jeden tisíc stehů. Dle našeho názoru není moc solidní právě zde uvádět konkrétní hodnotu naší práce. Přistupujeme ke každé zakázce individuálně, cena za tisíc stehů tudíž může být 2,- Kč, ale i 10,- Kč ... vždy se však snažíme učinit takovou nabídku, kterou prostě "nebude možno odmítnout". Nezbývá tedy nic jiného, než to s námi zkusit ...

ČESKÁ VÝROBA ČESKÁ VÝROBA

Přední český výrobce textilu.
Vyrábíme pro Vás již téměř 20 let.

SKVĚLÉ CENY SKVĚLÉ CENY

Nakupujte český textil, vybavení
pro hotely a další provozy za skvělé ceny.

RYCHLÁ EXPEDICE RYCHLÁ EXPEDICE

Naprostou většinu zboží držíme
skladem a expedujeme do 48 hodin.

DOPRAVA ZDARMA DOPRAVA ZDARMA

Nakupte alespoň za 2.000,-
a zboží Vám zašleme zdarma a rychle.

MENUX